Uprawiał marihuanę w szafie. Teraz grozi mu nawet do 10 lat więzienia

erawaMiasto
fot. KPP w Rawie Mazowieckiej
komentarzy

Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, przy współpracy z policjantami z komendy w Rawie, zlikwidowali uprawę konopi. W trakcie akcji zabezpieczyli sprzęt i prawie 300 gramów suszu. 36-letni plantator usłyszał już zarzuty posiadania narkotyków oraz ich produkcji. 

W miniony wtorek (23.03) policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi wraz z rawskimi kryminalnymi, na podstawie analizy zebranych dowodów, przeszukali jedną z posesji na terenie Rawy Mazowieckiej. Według informacji miała się tam znajdować domowa uprawa konopi.

W trakcie przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez 36-latka kryminalni zabezpieczyli aparaturę służącą do uprawy konopi oraz prawie 300 gramów suszu. Natomiast w szafie ubraniowej znaleźli 4 rosnące rośliny konopi, listwę ze specjalnym oświetleniem, a także inne urządzenia służące do nielegalnego wytwarzania środków odurzających.

Mężczyzna został zatrzymany. Na podstawie zabezpieczonych dowodów usłyszał zarzuty posiadania narkotyków i ich produkcji. Wobec mieszkańca Rawy prokurator zastosował dozór policyjny. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Image
Next Image

info heading

info contentŹródło: KPP w Rawie Mazowieckiej

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz