Urząd Miasta pyta co promować. Do 10 grudnia mieszkańcy mogą wziąć udział w specjalnej ankiecie dostępnej na internetowych stronach ratusza…

erawaMiasto
komentarzy

Do 10 grudnia mieszkańcy Rawy Mazowieckiej mogą oddawać głosy w internetowej ankiecie, którą prowadzi lokalny ratusz. Urzędnicy chcą poznać zdanie mieszkańców dotyczące najbardziej ulubionych rawskich miejsc i wydarzeń. Sondowanie opinii związane jest z nagrodą jaką miasto wygrało w plebiscycie organizowanym przez Zumi.pl.

fot. Do prostej ankiety prowadzi baner na głównej stronie witryny UM.

fot. Do prostej ankiety prowadzi baner na głównej stronie witryny UM.

Już podczas odebrania nagrody przyznanej przez Zumi.pl (czytaj tutaj), burmistrz Eugeniusz Góraj zapewniał, że w kwestii planowania potencjalnej kampanii skorzysta z opinii rawian. Tym razem słowa burmistrza mają swoją konsekwencję, a jest nią prosta ankieta umieszczona na oficjalnej stronie ratusza.

Sondaż trwać ma cztery dni, do 10 grudnia. Przez ten czas mieszkańcy mają wypowiedzieć się w dwóch kwestiach: dotyczących miejsca, które najbardziej lubią w Rawie oraz wydarzenia, w którym najchętniej uczestniczą. Opinie przekazane w sondzie mają pomóc miastu w podjęciu decyzji, co w Rawie warto promować.
Oprócz kilku oczywistych odpowiedzi typu: zalew Tatar, zamek, zawody triathlonowe, czy Rawska Majówka, Internauci mogą wpisać również swoje propozycje.

> Kliknij i weź udział w ankiecie zorganizowanej przez UM Rawa Maz.

Warto przyjrzeć się tej inicjatywie ratusza i jak najszybciej oddać swój głos. Martwić może jedynie fakt, iż urzędnicy po raz kolejny zastawiają się co promować. W końcu nie od wczoraj na swoich biurkach mają aktualną i gotową strategię promocji miasta. I choć chęć społecznych konsultacji na pewno warto docenić, ich treść mogłaby delikatnie ewoluować w stronę miejskiej „burzy mózgów” dotyczącej kreatywnych form promocji, a nie samego jej przedmiotu.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz