Vision Security z nową lokalizacją w Rawie Mazowieckiej. Przyczyną przeprowadzki idea szybkiej interwencji

erawaMagazyn
      Artykuł sponsorowany
komentarzy

Czas. To jedna z ważniejszych składowych skutecznego działania agencji ochroniarskiej. Dlatego też firma Vision Security przeniosła się na ulicę Niepodległości 19. Gdzie patrol może wystartować niezwłocznie, oszczędzając cenne sekundy. 

Rewitalizacja w Rawie Mazowieckiej wiąże się również z pewnymi utrudnieniami. Firma Vision Security nie może sobie na nie pozwolić. Szybkość działania jest jednym z priorytetów, o który agencja właśnie w taki sposób postanowiła zadbać. 

Siedziba Vision Security w Rawie Mazowieckiej mieściła się do niedawna przy ulicy Mickiewicza. Jednak zbliżająca się wielkimi krokami rewitalizacja obszaru staromiejskiego skłoniła właścicieli do znalezienia nowego obiektu. 
– Postanowiliśmy przeprowadzić się na ulicę Niepodległości jeszcze zanim rozpoczęły się prace w centrum miasta. Już teraz obciążenie na ulicy Mickiewicza jest dość duże, a nam zależy, żebyśmy mogli wyjechać do alarmu bez zbędnej zwłoki – mówi Mariusz Włodarczyk, jeden z twórców Vision Security. 

Ulokowanie siedziby przy ulicy Niepodległości pozwala wystartować tak naprawdę w każdym kierunku w szybkim czasie. Nie są to jednak jedyne zalety tego miejsca. 
– W nowym obiekcie mamy do dyspozycji duże zaplecze, które pozwala na stały rozwój oraz miejsca parkingowe zarezerwowane dla samochodów patrolowych, ale i naszych klientów. Wszak to wszystko robimy z myślą o nich – dodaje Mariusz Stefański, współwłaściciel Vision Security. 

Teraz Vision Security znajdziecie przy ulicy Niepodległości 19 w Rawie Mazowieckiej i przy ulicy Kościuszki 3 w Białej Rawskiej. O firmie przeczytacie także na ich Facebooku. Wszelkie informacje uzyskacie również dzwoniąc pod numery: 609 665 619 oraz 608 641 160. 

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz