W okolicach ulicy Krakowskiej pobili 22-letniego mieszkańca Pszczyny. Rawscy policjanci zatrzymali sprawców tego zdarzenia…

erawaMiasto
fot. KPP Rawa Mazowiecka
komentarzy

Do pobicia doszło w nocy z 22 na 23 marca. Dyżurny rawskiej Policji około godziny 3:30 przyjął informację o pobiciu do jakiego miało dojść w okolicach jednego z rawskich lokali. Mundurowi po podjęciu szybkiej informacji, chwilę po zdarzeniu zatrzymali dwóch podejrzanych…

Poszkodowanym okazał się 22-letni mieszkaniec Pszczyny. Mężczyzna został zaatakowany przez dwóch mężczyzn nieopodal jednego z rawskich lokali. Napastnicy nie przebierali w środkach. Mężczyzna mocnym ciosem został powalony na trawnik, po czym skopany przez napastników po całym ciele oraz głowie.

Po przyjęciu informacji policjanci natychmiast podjechali na miejsce i jeszcze podczas rozmowy z pokrzywdzonym zauważyli dwóch podejrzewanych chłopaków. Po pościgu, w okolicy skrzyżowania ulic Niepodległości i Krakowskiej, funkcjonariusze zatrzymali 2 mieszkańców Rawy w wieku 23 i 24 lat. Obaj byli pod wpływem alkoholu.
– Młodszy miał ponad 2 promile, starszy – 1,2 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu obaj zostali zatrzymani – informuje Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej, nadkom. Karolina Sokołowska.

Za pobicie grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz