W święta ma się jeździć lepiej. Część utrudnień w Rawie ma być zlikwidowana, a ruch przywrócony…

erawaMiasto
komentarzy

Do świąt prawdopodobnie zostanie zakończona część prac związanych z modernizacją sieci wodno-kanalizacyjnej w Rawie. A co za tym idzie, na drogach ma być przywrócony w miarę normalny ruch. Niestety nie wszystkie ulice w mieście będą przejezdne. Roboty z pewnością nie zakończą się na ulicy Aleksandrówka.

fot. Prace zmuszają kierowców do korzystania
z jednego pasa ruchu

Plany usprawnienia ruchu w mieście są optymistyczne. Jak podaje prezes Rawskich Wodociągów i Kanalizacji  Artur Piotrowski – Jeśli udałoby się wykonać prace zgodnie z harmonogramem, do świąt powinna być nawet odtworzona nawierzchnia części ulic.

Nowa nakładka „ozdobiłaby” ulice: Mickiewicza, Konstytucji, Armii Krajowej, Skorupki, Wodnej oraz Placu Wolności. Niestety tempo prac jest uzależnione od pogody. Dlatego należy się liczyć z pewnymi opóźnieniami – dodaje prezes Piotrowski.

Obecnie roboty trwają w różnych częściach miasta, a ich zakres stawia pod znakiem zapytania realizację wspomnianego harmonogramu. O utrudnieniach z jakimi należy się liczyć jeżdżąc po Rawie pisaliśmy już wcześniej (tutaj). Kolejną ulicą, na której trzeba uważać jest Faworna. Roboty w tym miejscu mają potrwać do końca przyszłego tygodnia.

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz