Wakacyjny konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy do zabawy

erawaKultura
komentarzy
Komenda Powiatowa Policji w Rawie Mazowieckiej wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną serdecznie zapraszają do udziału w konkursie plastycznym „RZUĆ KOŁO RATUNKOWE, czyli o bezpieczeństwie nad wodą”.

Kolejny raz zapraszamy Was do udziału w wakacyjnym konkursie adresowanym
 do przedszkolaków i uczniów klas 0-VIII szkół podstawowych z terenu miasta i gminy Rawa Mazowiecka. 

Zadaniem, jakie muszą wykonać uczestnicy jest stworzenie tematycznego plakatu promującego bezpieczne formy wypoczynku nad wodą. Format i technika wykonania konkursowego dzieła jest dowolna. Najważniejsze, aby podkreślony został temat przewodni konkursu, a praca została własnoręcznie wykonana przez uczestnika.

Warto podkreślić, że autorzy oceniani będą indywidualnie – jedna osoba może zgłosić tylko jedną pracę. Do pracy należy dołączyć informację z imieniem, nazwiskiem i wiekiem autora oraz numerem kontaktowym do prawnego opiekuna. 

Na prace organizatorzy czekają do piątku (28.07). 

 Możecie dostarczyć je osobiście do:
siedziby MBP Oddział dla Dzieci mieszczącej się przy ul. Piłsudskiego 9 w Rawie Mazowieckiej,
– siedziby MBP pod filarami przy ul. Wyszyńskiego 7. 

Autorzy najciekawszych, zdaniem powołanej przez organizatorów komisji, prac – zostaną nagrodzeni. Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się w niedzielę (13.08) podczas Pikniku Policyjnego nad rawskim zalewem.

Uwaga – udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i przetwarzanie danych osobowych oraz wizerunku uczestnika na potrzeby promocyjne konkursu.

Honorowy patronat nad konkursem sprawuje Piotr Irla, burmistrz Rawy Mazowieckiej oraz Michał Michalik, wójt Gminy Rawa Mazowiecka. 

Serwis eRawa.pl objął konkurs patronatem medialnym, więc będziemy Was informować o przebiegu wydarzenia.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz