Walentynki tuż, tuż. Sprawdźcie co w związku z tym świętem dziać będzie się w Rawie Mazowieckiej…

erawaKultura
komentarzy

Święto zakochanych w rawskiej odsłonie. Uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rawie Mazowieckiej, zapraszają na kolejny wieczór poezji, a młodzi artyści z MDK-u na koncert walentynkowy.

Walentynki stały się nierozłączne z poezją oraz romantyczną muzyką i takie właśnie mają być najbliższe wydarzenia kulturalne w Rawie Mazowieckiej. Na pierwsze z nich zaprasza rawski ogólniak, który wraz z Miejską Biblioteką publiczną jest organizatorem wieczoru poezji ks. Jana Twardowskiego. Wieczór pod hasłem ,,Miłość, miłość, miłość” odbędzie się już w najbliższy piątek (10.02) w siedzibie MBP. Całość wydarzenia rozpocznie się o godzinie 18:00. Goście będą mogli wysłuchać nie tylko wierszy autorstwa ks. Twardowskiego, ale także piosenek o miłości.

 Na koncert z okazji święta zakochanych zapraszają także młodzi artyści Miejskiego Domu Kultury, którzy w zbliżającą się niedzielę zatańczą, zaśpiewają oraz zagrają największe walentynkowe hity. Wszystko to oczywiście na deskach domu kultury od godziny 12:00.

Wstęp na obydwa wydarzenia jest bezpłatny.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz