Ważyli „towar”, gdy do domu weszła policja. Mundurowi zabezpieczyli 81 gramów marihuany, które miały trafić na rawski rynek

erawaPowiat
fot. KPP Rawa Mazowiecka
komentarzy

Kryminalni z rawskiej policji zatrzymali cztery osoby związane z handlem środkami odurzającymi. Za rozprowadzanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

Do zatrzymania rawian doszło w miniony piątek (15.03). Wtedy to, podczas prowadzonych działań, funkcjonariusze zauważyli 19-letniego mieszkańca powiatu rawskiego, który wyszedł z obserwowanej posesji. Przy nastolatku mundurowi znaleźli nielegalne środki, które przed chwilą zakupił. 

fot. KPP Rawa Mazowiecka

Policjanci weszli do domu i tym samym zaskoczyli trzech mężczyzn w wieku 21, 22 i 24 lat, którzy ważyli „towar”. Cała czwórka została zatrzymana i przewieziona do policyjnego aresztu.

Na miejscu mundurowi znaleźli 81 gramów marihuany, która była przygotowywana już do sprzedaży. Zabezpieczyli również około 6 tysięcy złotych.

Śledczy udowodnili 22-latkowi posiadanie i rozprowadzanie znacznej ilości środków odurzających. W poniedziałek (18.03) Sąd Rejonowy w Rawie Mazowieckiej zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny. Pozostała trójka po zarzutach została zwolniona i będzie odpowiadać z wolnej stopy. Przypomnijmy, że zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za ten nielegalny proceder grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz