Policja prosi o pomoc. Wciąż poszukiwani są pseudokibice, którzy wtargnęli na płytę boiska na stadionie w Łodzi

erawaMagazyn
fot. KPP Rawa Mazowiecka
komentarzy

Policjanci prowadzą działania zmierzające do ustalenia tożsamości pseudokibiców, którzy pod koniec sierpnia 2018 roku wtargnęli na płytę boiska na stadionie przy ulicy Piłsudskiego w Łodzi. Funkcjonariusze w tej sprawie wytypowali i zatrzymali dotychczas 10 osób w wieku od 20 do 31 lat. Byli to mieszkańcy Łodzi, Zgierza i Kwidzyna.

Większość z zatrzymanych osób wcześniej miało konflikty z prawem za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. Były na ich kontach m.in. bójki i pobicia. Odpowiadali także za kradzieże, włamania i niszczenie mienia. Wszyscy usłyszeli zarzuty dotyczące zakłócenia przebiegu imprezy masowej.

Zgodnie z Ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych za tego rodzaju zachowanie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Policjanci mimo wcześniejszych zatrzymań nadal pracują przy sprawie. Z zapisów monitoringów wygenerowali kolejne wizerunki osób, których tożsamość jest nieznana.

Jeśli rozpoznajecie wskazanych pseudokibiców skontaktujcie się z wydziałami w KWP w Łodzi pod numerami telefonów: 42 665-39-56 lub kom. 795 376 127 i KMP 42 665- 35- 16, email: [email protected] 

Mundurowi zapewniają anonimowość!

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz

© Copyright 2019 eRawa.pl   Regulamin   |   Polityka prywatnosci