Weekendowa bójka nad zalewem. Niespokojnie mijała nocna zabawa przed jednym z gastronomicznych lokali…

erawaMiasto
komentarzy

Miniony weekend nie był spokojny nad rawskim zalewem Tatar. Dziś na naszą skrzynkę otrzymywaliśmy sygnały o tym, iż tego dnia doszło w rejonie gastronomicznych lokali do sporej bójki. Jak informuje policja, pobici zostali dwaj mieszkańcy powiatu skierniewickiego. Prawdopodobną przyczyną zajścia, ustaloną przez mundurowych, mogła być zazdrość.

Do zdarzenia doszło w sobotę (8.06), podczas nocnej zabawy przy jednym z barów usytuowanych nad zalewem Tatar. Jak podaje rawska policja, na miejscu zdarzenia funkcjonariusze zastali dwóch pobitych mieszkańców powiatu skierniewickiego. Mężczyźni mieli widoczne ślady stłuczeń. Pokrzywdzeni, poinformowali mundurowych o fakcie pobicia przez grupę kilkunastu młodych mężczyzn.

Szybka reakcja policjantów pozwoliła już po chwili zatrzymać trzech mieszkańców Rawy, którzy zostali rozpoznani przez pokrzywdzonych. Wszyscy sprawcy mieli po 18 lat i podczas zatrzymania byli nietrzeźwi. Podczas badania alkomatem wydmuchali od promila, do niemal dwóch promili alkoholu. Po wytrzeźwieniu w policyjnym areszcie zostali przesłuchani i przyznali się do pobicia.
– Okazało się, że pretekstem do ataku była przesadna zazdrość. Chwilę przed zdarzeniem napastnicy widzieli jak pokrzywdzeni rozmawiają z miejscowymi dziewczynami – informuje policja w oficjalnym komunikacie.

Za to przestępstwo grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz