Widzew połączył pokolenia. Rawianie na sportowo rozpoczęli wakacje

erawaSport
komentarzy

Piknik z licznymi atrakcjami przyciągnął tłumy do Rawy Mazowieckiej. Z programu przygotowanego przez rawskich fanów Widzewa skorzystało około 3,5 tysiąca osób!

Miniona sobota (22.06) w Rawie Mazowieckiej upłynęła w sportowej atmosferze i śmiało można przyznać, że to było prawdziwe święto najmłodszych. To właśnie tego dnia przy Hali OSiR Tatar odbył się I Piknik Rodzinny „Widzew Łączy Pokolenia”. Wydarzenie zorganizowano przy współpracy Widzewa Łódź – FC RAWA MAZOWIECKA oraz Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka w ramach rawskiego budżetu obywatelskiego na rok 2019.
– Dla uczestników pikniku przygotowaliśmy bardzo liczne atrakcje, m.in dmuchańce, zjeżdżalnie, trampoliny, gokarty, baseny z wodą, malowanie twarzy oraz malowanie transparentu. Odbyły się liczne konkursy sprawnościowe i wiedzy o Widzewie. Każdy miał również możliwość przejazdu bryczką, czy motorem. Dzięki naszym rawskim strażakom młodzi Rawianie mieli okazję użyć też hydronetki – wspomina Adrian Galach z rawskiego FC. 

Gośćmi specjalnymi pikniku byli piłkarze Widzewa Łódź – Marcin Kozłowskii, Filip MIhaljević, Kacper Falon oraz rawianin – youtuber Qesek.

Na uczestników różnorodnych konkursów czekało wiele atrakcyjnych nagród, m.in dwa rowery oraz gadżety łódzkiego Widzewa i reprezentacji Polski.

Wszystkie atrakcje zorganizowane w ramach pikniku były bezpłatne i cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Zapraszamy do obejrzenia naszej obszernej fotorelacji z wydarzenia. My już teraz czekamy na kolejne tego rodzaju akcje. Można powiedzieć, że maluchy poczuły się naprawdę rozpieszczone. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz