Widzew spełnia marzenia rawianina. Walczącego z ciężką chorobą Michała odwiedzili piłkarze łódzkiej drużyny…

erawaMagazyn
komentarzy

Piłkarze Widzewa Łódź odwiedzili Michała Tomczyka, chorego rawianina, dla którego w Rawie Mazowieckiej były już organizowane akcje wsparcia. Wczorajsza (7.05) wizyta była niespodzianką dla młodego fana piłki nożnej. Sportowcy przywieźli nie tylko  klubowe gadżety, ale również zaproszenie na najbliższy mecz. Inicjatorami spotkania byli członkowie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kibiców Widzewa „Tylko Widzew” oddział w Rawie Mazowieckiej. 

widzew (2)

fot. Michał otrzymał oryginalne gadżety łódzkiego klubu.

20-letni Michał Tomczyk od niedawna jest dobrze znany mieszkańcom Rawy. Rawianie mogli już wesprzeć młodego chłopaka podczas wielkanocnej akcji organizowanej przez uczniów ZSP im. Reymonta. Michał od wielu lat choruje na rozsiane zapalenie mózgu. Walka z chorobą nie powstrzymuje go jednak przed pielęgnowaniem swoich pasji. Jedną z nich jest sport, a konkretnie piłka nożna. Do tej pory ulubionych graczy Michał oglądał jedynie na szklanym ekranie. Teraz miał okazję poznać ich z bliska. Do Rawy Mazowieckiej przyjechali dwaj zawodnicy łódzkiego Widzewa – Alen Melunović, Velijko Batrović, którzy przybyli wraz z Dyrektorem Klubu, Cezarym Świątczakiem.

Niecodzienni goście zaskoczyli rawianina nie tylko swoją wizytą, ale również upominkami, które ze sobą przywieźli. Największą niespodzianką było zaproszenie na najbliższy mecz ekstraklasy pomiędzy Widzewem Łódź a Jagiellonią Białystok.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz