Wielka wymiana zabawek w Rawie Mazowieckiej już w najbliższą środę (24.05). Zapraszamy

erawaKultura
komentarzy
Wymiana zabawek połączona z warsztatami rękodzielniczo-artystycznymi rozwiązaniem problemu z porozrzucanymi zabawkami dzieci. Przyjdźcie i przekonajcie się sami. 
 
Jeśli macie w domu dużo zabawek, a Wasze dzieci mimo to sygnalizują, że nie mają się czym bawić, to wydarzenie jest dla Was!
– Lubimy czynić dobro i w duchu idei #zerowaste organizujemy już na terenie całego kraju wymiany zabawek. Macie spokój z pałętającymi się przedmiotami w domu, macie spokój wobec opieki nad dziećmi podczas wydarzenia, bo bawią się nowymi zabawkami przy stolikach obok Was i w spokoju możecie zająć się udziałem w warsztatach, które pozwalają Wam wydobyć wewnętrzny spokój. Bo spokój mamy też jest ważny, prawda? – mówi Eliza Voss z Fundacji Simbiosis.

W ten oto sposób połączone zostaje przyjemne z pożytecznym. Podczas warsztatów stworzone zostaną „Słoiczki wdzięczności”, których celem jest podniesienie poczucia własnej wartości, ale to też pomysł na miłe spędzenie czasu z rodziną w zaciszu domowym.
– Ważne jest, abyśmy na to wydarzenie przynieśli zabawki czyste i w dobrym stanie użyteczności, jako, że te zabawki które nie zostaną wymienione przez małych Uczestników zostaną przekazane do Szpitala Św. Ducha – Oddział Pediatryczny i do Świetlicy Środowiskowej w Rawie Mazowieckiej – dodaje Natalia Nowak ze Związku Dużych Rodzin Trzy Plus Rawa Mazowiecka Gmina.

Serdecznie zapraszamy do MBP Oddział dla Dzieci (Biblioteka przy Dużym Kościele) w Rawie Mazowieckiej już 24 maja od godz.: 16:00 do 18:00. WSTĘP BEZPŁATNY!

Organizatorzy na województwo łódzkie: Związek Dużych Rodzin Trzy Plus Rawa Mazowiecka Gmina, Związek Dużych Rodzin 3Plus Rawa Mazowiecka-Miasto, Stowarzyszenie Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej, MBP Oddział dla Dzieci w Rawie Mazowieckiej. 

Inicjatorki akcji: Fundacja SIMBIOSIS.

Serwis eRawa.pl objął to wydarzenie patronatem medialnym. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz