Wielki Brat patrzy. W Rawie Mazowieckiej prawdopodobnie powstanie miejski monitoring. Na ten cel planowane jest 300 tysięcy złotych…

erawaMiasto
komentarzy

Prawdopodobnie 300 tysięcy złotych w przyszłym roku przeznaczone zostanie z miejskiej kasy na budowę systemu monitoringu miejskiego. O podobnym rozwiązaniu w Rawie mówi się już od kilku lat. Teraz przy porozumieniu miasta, między innymi z Powiatową Komendą Policji jest szansa na uruchomienie prewencyjnego podglądu.

Jak na razie monitoring pojawia się jako jedna z inwestycyjnych propozycji na przyszły rok. W projekcie budżetu na ten cel zapisano 300 tysięcy złotych. Według pierwszych założeń za te środki uda się zainstalować pięć nowoczesnych, bezprzewodowych kamer oraz stworzyć system zarządzania nimi. Nowoczesna sieć będzie podatna na modernizacje, co będzie sprzyjało montażowi kolejnych punktów monitoringu. Na tym etapie prac, nie znane są jeszcze miejsca, w których kamery pojawią się jako pierwsze. Decyzja ma poprzedzić szczegółowa analiza policyjnych danych, oraz dyskusja wśród miejskich radnych.

Sprawdźcie nasz materiał video…

[poll id=”11″]

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz