Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w niedzielę (29.01). Zagrajmy znów razem

erawaMiasto
komentarzy

To już 31. raz WOŚP zagra da tych najbardziej potrzebujących. Tym razem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”.

Cały powiat rawski razem zagra z WOŚP. Niedzielny Finał nie posiada hucznego programu, ale warto być i przyłączyć się do wielkiego grania. Zobaczcie co udało nam się ustalić.

1. II Bieg Morsa WOŚP 2023 nad zalewem w Rawie Mazowieckiej – rozgrzewka startuje o godzinie 10:00. Po zakończonym biegu odbędzie się wspólne morsowanie i saunowanie. Na koniec każdy może liczyć na grillowaną kiełbaskę i herbatę. Natomiast od godziny 17:00 rozpoczną się ceremonie saunowe, które zostaną poprowadzone przez doświadczonych saunamistrzów. 
Wstęp do sauny tego dnia jedynie za uśmiech i datek do puszki WOŚP. 

2. Zbiórka do puszek – na ulicach powiatu spotkacie ponad 130 wolontariuszy, którzy będą zbierać pieniądze w godz. 7:30-19:30.

3. Licytacja online -> znajdziecie tutaj

4. Otwarty mikrofon w Miejskim Domu Kultury w godzinach 15:00-19:00 – czas zależny od liczby uczestników. 

5. Również w MDKu między 16:00 a 18:00 będziecie mogli wziąć udział w dwóch quizach o Rawie Mazowieckiej i WOŚP.

6. Na placu przed remizą OSP Rawa Mazowiecka nie zabraknie druhów ochotników, również z OSP Konopnicy. Między 10:00 a 14:00 odbędzie się pokaz sprzętu oraz nauka pierwszej pomocy. 

Na profilu Stowarzyszenia Rawa i Przyjaciele będzie można oglądać transmisje online z rawskiego sztabu WOŚP, który będzie się mieścił w Klubie Jama przy Pl. Wolności.

Liczenie pieniędzy z puszek odbywać się będzie w Starostwie Powiatowym w Rawie Mazowieckiej.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz