Wiosna to drogowe inwestycje w mieście. O aktualnych działaniach rozmawiamy z burmistrzem Rawy Mazowieckiej Piotrem Irlą

erawaMiasto
komentarzy

Ulica Słowackiego, Paska, a niebawem również Jeziorańskiego. Prace drogowe w Rawie nie ustają. 

Jeszcze przed Dniami Rawy Mazowieckiej do użytku już w ostatecznej wersji ma zostać oddana ulica Słowackiego. Aktualnie prace z okolic skrzyżowania ulicy Słowackiego z Wyzwolenia przeniosły się bliżej ulicy Cmentarnej. To właśnie tu kierowcy napotkają największe utrudnienia. Jednak już niebawem, gdy tylko pogoda na to pozwoli, zostanie położona warstwa ścieralna. 
Więcej o tej inwestycji dowiecie się —> tutaj.

Kolejnym zadaniem drogowym jest budowa ulicy Paska. Tuż po długim weekendzie majowym, na teren budowy ma wejść wykonawca. Ta duża, bo w zasadzie kompleksowa budowa drogi wraz z towarzyszącą infrastrukturą, opiewa na blisko 2 mln zł. Koniec prac zaplanowano na lipiec bieżącego roku. 

W trakcie projektowania jest również wyczekiwana przez mieszkańców ulica Jeziorańskiego. Tu termin wykonania uzależniony jest od możliwości pozyskania środków zewnętrznych. Jednak gotowa dokumentacja znacząco zbliży do realizacji. 

Więcej o zadaniach drogowych w mieście dowiecie się z rozmowy samorządowej z Piotrem Irlą, burmistrzem Rawy Mazowieckiej. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz