„Witaj Przedszkolaku” już 8. raz! Zapraszamy do wspólnej zabawy w najbliższą niedzielę (10.09)

erawaKultura
komentarzy

Maluchy z „Tęczowej Jedyneczki” po raz kolejny zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzicami na kolorowy festyn organizowany przez Urząd Miasta w Rawie Mazowieckiej. „Witaj przedszkolaku” to miłe wydarzenie rozpoczynające rok szkolny od ośmiu lat. Tradycyjnie odbywa się na terenie targowiska przy ulicy Reymonta.

Doskonale znana wszystkim impreza „Witaj Przedszkolaku” to festyn dla całych rodzin. Osłodzi on nie tylko zakończenie wakacji, ale także pomoże dzieciom zintegrować się na samym początku roku szkolnego. Okazja jest ku temu niebywała, gdyż wydarzenie niesie ze sobą moc atrakcji w postaci ogromnego placu zabaw, na którym dzieci od godziny 14:00 do 18:00 będą mogły korzystać ze zjeżdżalni, dmuchanych zamków, mechanicznych koni, fotobudki, a także wielu innych propozycji przygotowanych specjalnie na ten dzień. 

Wszystkie atrakcje oczywiście jak zawsze są bezpłatne. Na dzieci i ich rodziców czekać będzie także wyjątkowy program „Kapitan Jake i Piraci z Nibylandii” oraz „Magiczny spektakl Filipa Piestrzeniewicza” (prezentacja zagadek i niemożliwych zdarzeń – przedstawienie łączące w sobie muzykę, opowieść i dialog z publicznością). W niedzielne popołudnie każdy znajdzie coś dla siebie. 

Zapraszamy razem z rawskimi przedszkolakami do wspólnej zabawy.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz