Witaj w Rawie Mikołaju, co tam w saniach dla nas masz? Dzieci z „Tęczowej Jedyneczki” zapraszają na mikołajki w Rawie Mazowieckiej

erawaMagazyn
komentarzy

Mikołajkowa miejska impreza to już tradycja w Rawie Mazowieckiej. Tym razem Mikołaja spacerującego ulicami będzie można spotkać dużo wcześniej, po raz pierwszy w dni poprzedzające finał wydarzenia zaplanowano snowtubing. 

Święty Mikołaj do Rawy Mazowieckiej zawita już w dniu swoich imienin, a więc 6 grudnia. Wraz z nim w mieście pojawi się niecodzienna atrakcja pod postacią  snowtubingu, czyli wielkiej zjeżdżalni, z której będzie można skorzystać niezależnie od tego, czy spadnie śnieg. Zimowa frajda dostępna będzie na parkingu Miejskiego Domu Kultury od środy do niedzieli w godzinach 11:00-14:00 oraz 15:00-18:00. 

Finał imprezy zaplanowano natomiast na niedzielę (10.12), kiedy to w godz. 14:00 –  18:00 spotkać będzie można samego Świętego Mikołaja. Towarzyszyć mu będą oczywiście renifery i aniołki. Nie zabraknie świątecznej fotobudki, animacji plastycznych, czy też specjalnego biura Mikołaja, gdzie będzie można wysłać okolicznościową kartkę. Najmłodszych wraz z rodzicami zapraszamy również na spektakl  „Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja” o godz. 14:30 i 16:00 oraz gorącą czekoladę i iluminację świątecznej choinki.

Więcej o imprezie mówią dzieci z Przedszkola nr 1, czyli „Tęczowej Jedyneczki” wraz z burmistrzem Rawy Mazowieckiej Dariuszem Misztalem. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz