Wizyta Zbigniewa Buczkowskiego przyjemnym oderwaniem od codzienności. Rawski DKK wspomina ostatnie spotkanie…

erawaMagazyn
komentarzy

Ostatnie spotkanie z autorem w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rawie Mazowieckiej przeszło do historii. Na specjalne zaproszenie Dyskusyjnego Klubu Książki odpowiedział Zbigniew Buczkowski, znany aktor. Opowieściom, anegdotom i żartom nie było końca.

Pięćdziesiąt osób, które zdecydowało się przybyć na spotkanie ze znanym i lubianym aktorem Zbigniewem Buczkowskim nie było zawiedzionych. W sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej Pan Zbyszek we wspaniały sposób opowiedział o sobie i swojej pracy. Nie zabrakło anegdot oraz części muzycznej, gość biblioteki zanucił kilka piosenek, w tym kultowe Sibą, sibą!!! Publiczność była zachwycona. Spotkanie promowało książkę Pana Zbigniewa pt. „Pisz pan książkę!”, którą można było ją zakupić. Na koniec Pan Zbigniew oczywiście podpisywał swoją autobiografię, a kolejka po podpis była naprawdę długa. Jedna z wielbicielek przyniosła nawet swojemu ulubionemu aktorowi słoik miodu na długie jesienne wieczory. Spotkanie toczyło się we wspaniałej przyjacielskiej atmosferze. I tak niewiadomo kiedy prawie dwugodzinna rozmowa dobiegła końca. Dziękujemy Zbigniewowi Buczkowskiemu za przyjęcie zaproszenia i miejmy nadzieję do zobaczenia raz jeszcze.

Było to dziewiąte spotkanie organizowane przez rawski Dyskusyjny Klub Książki. Po tak wspaniałych osobach jak: Antoni Libera, Marek Krajewski, Andrzej Pilipiuk, Michał Ogórek, Lech Dyblik, Jerzy Bralczyk, Andrzej Stasiuk, Wojciech Jagielski reprezentujących różne gatunki literackie i profesje nadszedł czas na piszącego aktora Zbigniewa Buczkowskiego. Kolejne spotkanie w ramach DKK już za rok.

Previous Image
Next Image

info heading

info contentŹródło i fotografie DKK Rawa Mazowiecka

*Autorskie spotkanie odbyło się w ramach programu realizowanego we współpracy z Instytutem Książki. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz