Wjechała wprost pod jadącą z naprzeciwka ciężarówkę. 70-letnia kobieta trafiła do szpitala.

erawaCielądz, Powiat
fot. OSP KSRG Cielądz
komentarzy

Do poważnego wypadku doszło wczoraj wieczorem (10.10) w Cielądzu w powiecie rawskim. W wyniku zdarzenia na kilka godzin zablokowana została droga wojewódzka numer 707.

Informacja o wypadku wpłynęła do służb ratunkowych około godziny 19:40. Wtedy to w miejscowości Cielądz doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. 
– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 70-letnia kobieta, skręcając oplem astrą na parking, wjechała pod jadący z naprzeciwka samochód renault z naczepą – relacjonuje nadkom. Karolina Sokołowska z KPP w Rawie Mazowieckiej. 

W wyniku uderzenia w pojeździe osobowym została uwięziona poszkodowana kierująca. Z pomocą przyszli jej strażacy. 
– Na prośbę lekarza z Zespołu Ratownictwa Medycznego strażacy wydobyli kobietę, ułożyli ją na noszach typu deska i przetransportowali do karetki – dodaje bryg. Krzysztof Kowalski, po. zastępcy komendanta powiatowego PSP w Rawie Mazowieckiej.

Kobietę z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala w Tomaszowie Mazowieckim. 36-letniemu kierowcy ciężarówki na szczęście nic się nie stało. Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, podczas którego przez kilka godzin zablokowana była DW 707. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz