Wnętrze jest najważniejsze… Hala Sportowa „Tatar” po remoncie nie przypomina już starego obiektu

erawaSport
komentarzy

Hala Sportowa „Tatar” wreszcie doczekała się generalnego remontu podłogi. Odnowiony parkiet wygląda jak nowy, co niewątpliwie podnosi zarówno estetyczne jak i użytkowe walory obiektu. Na gruntowne odnowienie parkietu miasto wydało 34 tysiące złotych. Oprócz podłogi odnowiono między innymi trybuny.

fot. Trybuny po modernizacji wyglądają jak nowe.

Cały remont trwał zaledwie dwa tygodnie. Wiele osób nie przypuszczałoby, iż w tak krótkim czasie można tak znacząco zmienić oblicze sportowego obiektu. Cyklinowanie oraz malowanie podłogi to główne prace jakie zostały wykonane podczas modernizacji.
– Teraz parkiet jest pokryty francuskim lakierem antypoślizgowym, przystosowanym specjalnie do hal sportowych, które posiadają drewnianą nawierzchnię – chwali Tadeusz Kotusiński, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rawie Mazowieckiej. W ramach inwestycji udało się również odnowić drabinki oraz trybuny, które pomalowane, dziś wyglądają jak nowe.

W planach, jak zapowiada dyrektor Kotusiński, jest jeszcze gruntowny remont łazienek. Na tę inwestycje trzeba jednak poczekać, głównie ze względu na brak wystarczających finansowych środków. I choć pewien czas temu głośno w kuluarach mówiło się o likwidacji obiektu, po ostatnich inwestycjach, te głosy wydają się być mocno nieaktualne…

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz