Wszystko zaczyna się od butów. Zapraszamy do Mini Cloud w Rawie Mazowieckiej

erawaMagazyn
      Artykuł sponsorowany
komentarzy

Wiecie jak zacząć przygodę dziecka z butami? Podpowiadamy – najlepiej z profesjonalistami. A od niedawna możecie ich spotkać w rawskim sklepie. 

Wybór pierwszego obuwia to inwestycja w zdrowie dziecka. Mini Cloud w Rawie Mazowieckiej to nie jest sklep „podaj buta”. To właśnie tu znajdziecie zdrowe i piękne buty dla Waszych dzieci.
— Stopa jest niesamowicie ważna, ma wpływ na rozwój kręgosłupa, mowę, wady zgryzu. My stawiamy na marki sprawdzone, wyselekcjonowane, które najpierw sprawdzamy na sobie, naszych rodzinach. Buty, które mamy w ofercie spełniają rekomendacje fizjoterapeutów oraz ortopedów – mówi założycielka Mini Cloud w Rawie Mazowieckiej.

A wszystko zaczęło się od myśli „dlaczego kupując zdrowe buty musimy robić całodzienną wyprawę”. 
— Świadomość, że buty mają tak ogromny wpływ na zdrowie i rozwój dzieci sprawiał, że po buty zawsze jeździliśmy do dużych miast. Tam nam doradzano, sprawdzano, które buty będą najlepsze dla naszego dziecka. Przy kolejnym wyjeździe na zakupy pomyślałam – dlaczego chęć kupienia butów musi się wiązać z niemalże całodzienną wycieczką? Dlaczego w Rawie nie możemy kupić butów zdrowych, polecanych przez specjalistów – dodaje właścicielka.

I w ten sposób, po odbyciu szkoleń, przejściu weryfikacji u producentów, na terenie Rawy Mazowieckiej pojawił się Mini Cloud. Sklep jest jedynym w powiecie rawskim autoryzowanym przedstawicielem marki Emel, Mido, Mrugała, Bobux, D.D. Step. A jego założyciele stawiają na zdrowe i piękne buty, które są szyte ręcznie w manufakturach producentów i wybierane przez właścicieli Mini Cloud.
— To nie jest tak, że my sobie z dnia na dzień możemy domówić kilka par butów. Współpracując z takimi markami, które ręcznie szyją swój asortyment, a także sami wybierają swoich przedstawicieli, zamawiamy buty z rocznym wyprzedzeniem. Już teraz szyje się dla nas kolekcja letnia na przyszły rok – tłumaczy przedstawicielka Mini Cloud. 

Wchodząc do sklepu stacjonarnego, który mieści się w Rawie Mazowieckiej przy Alei Konstytucji 3 Maja 1b, przenosicie się do świata stworzonego z myślą o dzieciach. Przywitają Was tam nie sprzedawcy, a doradcy, miłośnicy butów, ale tylko tych zdrowych dla dziecięcej stopy. Sklep czynny jest w poniedziałek, środę i czwartek w godzinach 9:00 – 17:00, we wtorki i piątki: 8:00-16:00, a w soboty: 8:00-14:00. Przed sklepem znajdziecie miejsce parkingowe. A podczas zakupów honorowane są karty Dużej Rodziny.

Wszystkich, którzy wolą zakupy internetowe zapraszamy do sklepu on-line na https://minicloud.pl
Niebawem w ofercie sklepu pojawi się również możliwość przeprowadzenia komputerowego badania stóp dzieci. 

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz