Wybieramy najlepszą agencję do tworzenia strony WWW. Skorzystaj z tego poradnika!

erawaMagazyn
      Artykuł sponsorowany
komentarzy

Zlecenie wykonania firmowej strony internetowej to zadanie, które z pewnością nigdy nie należało do najłatwiejszych. Na rynku znajdziesz przecież masę przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w tego typu usługach. Jak w każdej branży, również tutaj możesz trafić na ekspertów o pozornej renomie.

Jeżeli prowadzisz biznes w dużym mieście, nie możesz sobie pozwolić na to, żeby reklamujący Ciebie serwis internetowy odbiegał od współczesnych standardów designu czy nawet funkcjonalności. Jak więc wybrać najlepszą agencję do projektu firmowego portalu? Na co musisz zwrócić uwagę, aby nie wpaść w jedną z kilku popularnych pułapek? Odpowiadamy!
Czego oczekiwać od firmy projektującej strony internetowe? Zwróć uwagę na kilka aspektów!

To nie ulega żadnej wątpliwości. Wśród najważniejszych czynników decyzyjnych przed zleceniem projektowania firmowej strony internetowej należy wymienić przede wszystkim zakres usług, jakie realizują specjaliści oraz cenę. W pierwszej kolejności skupimy się na tym, czego dokładnie warto poszukać w pakietach na tworzenie stron WWW. Każdy przedsiębiorca musi zdawać sobie sprawę z tego, że oczekiwania od jego serwisu internetowego są ogromne. Współczesny Klient oczekuje bowiem nie tylko przyciągającego wzrok designu, ale również wysokiej funkcjonalności.

„Za nowoczesną stronę internetową uważa się taką, która spełnia podstawowe standardy nie tylko z zakresu designu, ale również SEO oraz UX. O czym dokładnie mowa? Twoja firmowa witryna musi charakteryzować się maksymalną funkcjonalnością w obsłudze. Na komputerach i urządzeniach o nieco mniejszych ekranach. Oprócz tego, kluczową rolę odgrywa szybkość ładowania się podstron i zawartość tekstowa serwisu. Certyfikat bezpieczeństwa SSL stanowi kolejny aspekt, na który warto zwrócić uwagę przed wyborem agencji tworzącą wizytówkę online. Taka z pewnością pozwoli Ci na prawidłową prezentację, godną nowoczesnego przedsiębiorstwa z miasta Łódź.”

Źródło: afterweb.pl/projektowanie-i-tworzenie-stron-www/lodz/

Pozorna oszczędność nie wyjdzie Ci na dobre. Zobacz, ile zapłacić za projekt firmowej strony

W internecie aż roi się od firm proponujących usługę tworzenia stron WWW. Łatwo więc trafić na realizatora, który wykazuje się niskim poziomem rzetelności. Cena jest jednym z tych aspektów, jakim możesz odróżnić prawdziwych ekspertów od pozornych specjalistów. Ci pierwsi nie mają nic do ukrycia. Grają w otwarte karty i obok pakietu na projektowanie stron WWW znajduje się także dokładna cena tego typu usługi. W firmie AFTERWEB każdy Klient ma do wyboru aż 3 warianty, różniące się od siebie ceną oraz korzyściami. W najtańszej konfiguracji otrzymujesz nowoczesny portal firmowy, spełniający wymagania SEO, UX oraz designu. To koszt 1990 zł. Zaawansowany pakiet – dwukrotnie droższy – dedykowany jest dla zdecydowanie bardziej wymagających osób. Zawiera bowiem rozszerzenie podstawowego wariantu i więcej koncepcji graficznych do wyboru. Pamiętaj! Unikaj przesadnie niskich oraz zdecydowanie zawyżonych cen za tworzenie stron WWW.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz