Wybierzcie się w wirtualny spacer po Rawie Mazowieckiej. Ratusz otwiera się na turystów.

erawaMiasto
komentarzy

Rawa Mazowiecka w wirtualnej odsłonie? Czemu by nie. Urząd Miejski chce zachęcić wszystkich do odwiedzenia miasta i udowodnić, że Rawa jest naprawdę atrakcyjna. 

Czy Rawa Mazowiecka jest gotowa na przyjęcie turystów? Rawski ratusz uważa, że tak. W urzędzie powstał wirtualny spacer, który umożliwia podziwianie miasta nie wychodząc z domu. Jak przekonuje burmistrz, czasem zapominamy w jak pięknym miejscu przyszło nam mieszkać. 
– Prezentujemy miejsca, które są dla nas najbardziej wartościowe. Chcemy zaprosić do nas turystów, ale też przekonać samych mieszkańców do ponownego, świeżego spojrzenia na nasze miasto – mówi burmistrz Rawy Dariusz Misztal.

Prace nad wirtualnym spacerem, który znajdziecie tutaj, rozpoczęły się na początku bieżącego roku, jednak to nie koniec prezentacji. Wraz z zakończeniem kolejnych rewitalizacyjnych inwestycji w projekcie pojawiać się będą nowe obiekty, takie jak duży kościół, czy też park miejski. 

Jak informuje ratusz po spacerze można przemieszczać się na 3 sposoby:
– z listy obiektów znajdującej się po prawej stronie okna głównego spaceru (listę można zamknąć naciskając krzyżyk znajdujący się nad tą listą), ponownie na listę wchodzimy naciskając przycisk obiekty,
– klikając na konkretną panoramę wyświetlającą się na dole strony wśród miniatur (miniatury na dolnym pasku można zamknąć naciskając ikonę miniatury na górnym pasku menu),
– za pomocą mapy, na której zaznaczone są wszystkie panoramy.

Pod ikoną Info znajdziecie krótkie informacje na temat oglądanych obiektów, może je również przeczytać lektor. 

Wersja mobilna, którą możecie obejrzeć na smartfonie/tablecie jest przeznaczona dla bardziej mobilnych użytkowników. Menu na dole ekranu zawiera wszystkie niezbędne ikony umożliwiające oglądanie wirtualnego spaceru, czyli: stronę startową, listę obiektów, galerię zdjęć, wejście na stronę miasta, mapę, informacje o obiektach, miniatury, dźwięk/lektora, automatyczną wycieczkę.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz