Wybraliście miejsce dla „bezrobotnego” rycerza! Co zrobi urząd z opinią internautów?

erawaMiasto
komentarzy

Za pośrednictwem erawa.pl szukaliśmy razem z Wami nowego miejsca pracy dla rycerza – witacza, który niefortunnie znalazł się przy drodze krajowej nr 8, gdzie został zasłonięty wysokimi ekranami dźwiękochłonnymi. Dziś poprosiliśmy Urząd Miasta o ustosunkowanie się do waszego wyboru. Pomysł urzędnikom przypadł do gustu!

W ankiecie, w której zamieściliśmy Wasze najbardziej klarowne propozycje na nowe miejsce dla rycerza, udział wzięło grubo ponad 200  internautów. Najlepszym miejscem według Was jest rondo przy zjeździe z Drogi Krajowej nr 8. Ta propozycja zdobyła blisko 30 procent Waszych głosów. Otrzymane z kilkudniowego głosowania wyniki przedstawiliśmy dziś Urzędowi Miasta z prośbą o wyrażenie swojej opinii.

Pawłowi Piątkiewiczowi, naczelnikowi Wydziału Rozwoju Gospodarczego, Promocji i Integracji Europejskiej, propozycja czytelników eRawa.pl przypadł do gustu. W kontekście funkcji rycerza – witacza pomysł bardzo dobry, z pewnością skorzystamy z niego w przyszłym roku, gdy tylko znajdziemy środki na przeprowadzkę figury. Nie pominiemy głosu internautów i na pewno z niego skorzystamy, jesteśmy wdzięczni za pomoc w kształtowaniu wizerunku miasta – dodał Paweł Piątkiewicz.

Naczelnik obiecał również, że wejdzie na erawa.pl i przedstawi zdanie internautów – burmistrzowi, tak, żebyśmy również mieli wpływ na to, gdzie rozpocznie pracę „bezrobotny” rycerz, który miasto kosztował niegdyś ponad 17 tysięcy złotych.

Na bieżąco będziemy sprawdzać, czy Wasza opinia zostanie wzięta pod uwagę przez włodarzy Rawy Mazowieckiej. Poniżej wyniki Waszego głosowania:

[poll id=”8″]

 

 

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz