Wygrajmy plac zabaw dla rawskich dzieci. Pojawia się szansa na wybudowanie kolejnego obiektu dla maluchów…

erawaMiasto
      Artykuł sponsorowany

Rawianie mogą wziąć udział w konkursie i wygrać nowoczesny oraz bezpieczny plac zabaw, o wartości blisko 30 tysięcy złotych. O lokalizacji obiektu zadecydują mieszkańcy 171 miast, w których działają sklepy Intermarché i Bricomarché. Czwartą już, ogólnopolską edycję plebiscytu zorganizowała Fundacja Muszkieterów.

Konkurs już wystartował, ale place zabaw mogą wygrać tylko dwa miasta, które zdobędą największą liczbę głosów. Dlatego organizatorzy zachęcają, aby już teraz wziąć udział w plebiscycie i zawalczyć o nowy obiekt dla Rawy Mazowieckiej.Głosy mieszkańców wszystkich miast będą zliczane przy pomocy SMS-ów. Rawianie mogą wysłać wiadomości o treści PLAC.115 pod numer 7155. Koszt SMS to 1 złoty plus VAT. Dwa zwycięskie miasta wzbogacą się o nowoczesne, kolorowe i przede wszystkim bezpieczne place zabaw, które ufunduje Fundacja Muszkieterów.

– Cieszymy się, że możemy wspierać społeczności lokalne, wśród których jesteśmy obecni i odpowiadać na potrzeby mieszkańców, także tych najmłodszych. Dlatego też stworzyliśmy akcję „Place Zabaw Muszkieterowie” oraz konkurs „Zagłosuj na Swoje Miasto”, i od kilku lat stawiamy w całej Polsce, kolorowe, zaopatrzone w profesjonalny sprzęt, place zabaw. Zachęcamy także mieszkańców Rawy Mazowieckiej do przyłączenia się do zabawy
i oddawania głosów na swoje miasto – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Kierownik Dyrekcji Komunikacji i Informacji.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


W ciągu pięciu lat trwania akcji „Place Zabaw Muszkieterowie”, Fundacji udało się wybudować 90 obiektów dla dzieci. Łączna wartość zakupu i montażu zestawów zabawowych przekroczyła 2 miliony 700 tysięcy złotych. W Rawie Mazowieckiej, dzięki staraniom właścicieli sklepów Intermarché oraz Bricomarché, udało się już zbudować jeden plac zabaw przy ul. Zwolińskiego. Do powstania kolejnego mogą przyczynić się teraz mieszkańcy, którzy wezmą udział w zabawie.

Głosowanie potrwa do 27 maja do godziny 12:00. Szczegółowe informacje o zasadach głosowania oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.placezabaw.muszkieterowie.pl.

Podziel się artykułem

0