Wyjątkowy Dzień Dziecka w Rawie Mazowieckiej. Na najmłodszych czekają atrakcje on-line

erawaKultura
komentarzy

„Dzień Dziecka w sieci” – to odpowiedź Miejskiego Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej na obecną sytuację epidemiczną. Najmłodsi jednak mogą liczyć na niespodzianki. 

W dniu 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka MDK przygotował dla najmłodszych atrakcje, które ze względu na obecne zagrożenie epidemiczne, będą dostępne w wersji on-line. Całe wydarzenie będzie miało miejsce na Facebook’owym profilu domu kultury.

W programie poniedziałkowego spotkania znajduje się kilka pokazów teatralnych, a dla małych malarzy przygotowana została „Rawska kolorowanka”, która będzie dostępna do pobrania ze strony mdkrawa.pl.

Przed ekranami Waszych laptopów, tabletów wystąpią Teatr Forma i Teatr Kultureska ze swoimi teatralnymi spektaklami. O godz. 10:00 zobaczymy „Pokaz magii z Chasem” (Teatr Forma). O godz. 12:00 życzenia dla wszystkich Dzieci przekaże Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka Piotr Irla. Godz. 14:00 to kolejne spotkanie teatralne „Brzydkie Kaczątko” (Teatr Forma). Wieczorem na zakończenie spotkania z okazji Dnia Dziecka, o godz. 18:00 „Zielony Kopciuszek” w wykonaniu Teatru Kultureska.

Mamy nadzieję, że mimo nietypowej formy spotkania spędzicie przyjemnie czas z ciekawymi bohaterami. Pamiętajcie, 1 czerwca bądźcie z nami on-line.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz