Wyklikaj wielbłąda dla Rawy. Internetowa zabawa poprzedzi kolejny Orszak Trzech Króli w Rawie Mazowieckiej…

erawaMagazyn
komentarzy

Orszak Trzech Króli w Rawie Mazowieckiej z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Nic więc dziwnego, że już ruszają przygotowania do kolejnej odsłony tego wydarzenia. 6 stycznia ulicami miasta przejdzie barwny korowód, który może być jeszcze bardziej atrakcyjny za sprawą udziału żywego wielbłąda. Nietypowa nagroda do wygrania w plebiscycie organizowanym na stronie orszak.org. 

W minionym roku podczas Orszaku Trzech Króli ulicami Rawy Mazowieckiej przemaszerowało kilka tysięcy osób. Wspólne kolędowanie rzeczywiście cieszy się dużym zainteresowaniem, nic więc dziwnego, że organizatorzy chcą zapewnić uczestnikom jak najwięcej atrakcji. Jedną z nich może być udział niecodziennego gościa w postaci wielbłąda, który co roku pojawia się w innym mieście organizującym orszak.

Aby zwierzę tym razem towarzyszyło rawskiemu orszakowi potrzebna jest pomoc wszystkich mieszkańców. Wizytę wielbłąda 6 stycznia 2016 r. podczas Orszaku Trzech Króli otrzyma ta miejscowość z Polski, która uzyska największą liczbę głosów. Fundacja przewiduje również nagrody pocieszenia, za zajęcie II i III miejsca, w postaci czekoladek w ilości równej ważnym głosom oddanych na daną miejscowość.

Głosowanie rozpocznie się 1 grudnia od godz. 12:00 i potrwa do 15 grudnia do godz. 12:00. Wystarczy wejść na stronę orszak.org, wybrać Rawę Mazowiecką, wpisać swój adres mailowy, zaakceptować zasady głosowania i na koniec kliknąć w link nadesłany na skrzynkę. Każda osoba może zagłosować tylko raz.

Zobacz jak Orszak Trzech Króli wyglądał w minionym roku.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz