Wynik poniżej oczekiwań. RKS Mazovia przegrała z drużyną Jutrzenki Warta 0 do 1…

erawaSport
komentarzy

Przegraliśmy spotkanie z zespołem, z którym powinniśmy wygrać – te słowa trenera Roberta Wilka sporo mówią, o rozegranym w Wielką Sobotę, meczu z drużyną Jutrzenki Warta. RKS Mazovia na własnym boisku przegrała 0 do 1, kolejny mecz kończąc bez punktu. 

Po przegranym meczu w Skierniewicach z mocniejszym Widokiem, wiele wskazywało na to, że spotkanie na własnym boisku zakończy się dla RKS’u sukcesem. Niestety gra zweryfikowała oczekiwania. Na murawie w sobotę nie widać było jednoznacznie lepszej drużyny. Oba zespoły zbudowały kilka bramkowych sytuacji, jednak to Jutrzenka Warta okazała się skuteczniejsza. Zły dla rawskiego klubu wynik to, jak ocenia trener, pokłosie personalnych problemów w drużynie.
– Przed meczem doszły nam trzy kontuzje  podstawowych zawodników. Do tego, w 25 minucie meczu, kontuzjowany został Jakub Mierzejewski. Jeśli chodzi o naszą kadrę i personalne sprawy nie wygląda to najlepiej – tłumaczył trener Robert Wilk.

Po kolejnym przegranym spotkaniu i realnym ocenieniu sytuacji klubu, ostatni pomeczowy komentarz trenera nie był zbyt optymistyczny.
– Nasza drużyna jest w ciężkiej sytuacji, zwłaszcza jeśli chodzi o sytuację kadrową. Po rundzie jesiennej odeszło kilku zawodników. Jeśli do tego dojdą kontuzje ciężko jest tutaj coś zbudować – puentował szkoleniowiec.

Posłuchaj komentarza trenera Roberta Wilka:[audio: http://www.erawa.pl/wp-content/audio/mazoviajutrzenka.mp3]

Kolejne spotkanie zawodnicy rozegrają w środę (22.04) z liderem tabeli, drużyną ŁKS Łódź.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz