[Sprostowanie policji] Wypadek na drodze z Białej Rawskiej do Rawy Mazowieckiej. Dwie osoby trafiły do szpitali

erawaBiała Rawska, Powiat
komentarzy

[Sprostowanie – co do błędnie podanej osoby sprawcy] Policja z komisariatu w Białej Rawskiej wyjaśnia okoliczności wypadku w miejscowości Żurawia. Do zdarzenia zadysponowano służby ratownicze. 

Do wypadku doszło w poniedziałkowe (20.05) popołudnie na odcinku drogi między Białą Rawską a Rawą Mazowiecką. To właśnie tam, po godzinie 16:00 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. 
– Zderzyły się ze sobą dwa pojazdy: skoda roomster, którą kierował, 26-letni mieszkaniec powiatu rawskiego oraz fiat seicento. Funkcjonariusze wciąż prowadzą postępowanie w celu wyjaśnienia okoliczności zdarzenia i ustalenia sprawcy – relacjonuje sierż. sztab. Małgorzata Lewandowska z KPP Rawa Mazowiecka. 

Mniejszym pojazdem jechał 21-letni mężczyzna, także z terenu naszego powiatu. Podróżujący pojazdami potrzebowali pomocy. 
–  Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, auta znajdowały się w pozycji na kołach, jedno na poboczu drogi, drugie na jezdni. Ruch odbywał się wahadłowo jednym pasem drogi. Policja oraz ZRM już były na miejscu. Kierujący fiatem oraz pasażer skody znajdowali się pod opieką ZRM, kierujący skodą nie wymagał udzielenia medycznych czynności ratunkowych – mówi kpt. Konrad Krupa, oficer prasowy PSP w Rawie Mazowieckiej. 

Pasażer ze skody został przetransportowany do szpitala w Skierniewicach, natomiast kierowcę fiata przewieziono do placówki w Rawie Mazowieckiej. 

Teraz okoliczności wypadku wyjaśnia komisariat w Białej Rawskiej. Przy zdarzeniu oprócz policji i Zespołów Ratownictwa Medycznego pracowały 2 zastępy z JRG Rawa Mazowiecka oraz OSP KSRG Biała Rawska. 

Więcej zdjęć znajdziecie tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz