Wyremontuj swój budynek i wygraj nawet 15 tys. zł. Rusza druga edycja konkursu na „Elewacje centrum Rawy Mazowieckiej”

erawaMiasto
Fot. elewacje centrum Rawy - wizualizacja
komentarzy

Burmistrz Miasta Rawa Mazowiecka zachęca rawian do remontowania obiektów w centrum miasta. W tym celu uruchomiono kolejną odsłonę konkursu, w którym do wygrania są nagrody pieniężne. 

Jeszcze chwila i centrum Rawy stanie się prawdziwą perełką. Jednak żeby tak się stało, chcemy włączyć w proces rewitalizacji właścicieli/współwłaścicieli oraz wspólnoty mieszkaniowe i zachęcamy do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu na elewacje.

Konkurs na najładniejszą elewację pn. „Elewacje centrum Rawy Mazowieckiej” skierowany jest do właścicieli/współwłaścicieli oraz wspólnot mieszkaniowych budynków mieszkalnych i mieszkalno-usługowych z obszaru rewitalizacji.

Aby wziąć udział w konkursie należy:
* w okresie od 1 stycznia 2020 r. do 30 września 2021 r. wykonać prace remontowe elewacji frontowej budynku usytuowanego w pierzei ulicy lub placu,
* w terminie od 1 do 31 października 2021 r. złożyć zgłoszenie konkursowe w siedzibie Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka. 

Po dokonaniu zgłoszeń, komisja konkursowa dokona ich oceny w IV kwartale 2021 r. Pula nagród w konkursie wynosi 61 000 zł i zgodnie z regulaminem będzie wynosić:
* nagroda za 1 miejsce – 15 000 zł,
* nagroda za 2 miejsce – 12 000 zł,
* nagroda za 3 miejsce – 10 000 zł,
* nagroda wyróżnienia przyznawana przez Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka dla maksymalnie 3 budynków – po 8 000 zł na budynek.

Regulamin i wszystkie niezbędne załączniki znajdzie na –> stronie internetowej miasta.

Ważne informacje!
W celu zgłoszenia budynku do konkursu, wymagane jest uwzględnienie przy realizacji prac kolorystyki elewacji oraz cokołów, która została wskazana w załączniku nr 5 do regulaminu konkursu.
Jeżeli budynek znajdujący się na obszarze rewitalizacji jest budynkiem jednorodzinnym, gdzie powierzchnia użytkowa nie przekracza 30% powierzchni całkowitej to osoby, które chciałyby przeprowadzić termomodernizację, mogą dodatkowo skorzystać z dofinansowania w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze.

Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać w pokoju nr 9  w budynku Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka przy Pl. Piłsudskiego 4 lub pod numerem telefonu 46 814 47 11 wew. 130. Zachęcamy Was do udziału w konkursie.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz