Zabawą na lodzie mali rawianie pożegnali ferie zimowe. Wielka impreza przy pływalni Aquarium jak zawsze cieszyła się dużym zainteresowaniem

erawaKultura
komentarzy

Jak kończyć ferie to z wielkim hałasem. Tak właśnie stało się w Rawie Mazowieckiej. W ostatnią sobotę zimowej laby mali rawianie bawili się na rawskim krytym lodowisku. 

Weekendowa (23.02) zabawa była prawdopodobnie jedną z ostatnich chwil na skorzystanie z tafli lodu. Plusowe temperatury sprawiają, że łyżwy już niebawem będzie trzeba schować do szafy. Jednak w minioną sobotę nikt się tym nie przejmował. Na krytym lodowisku przy ZGO Aquarium odbył się bowiem największy bal karnawałowy.

Specjalnie dla dzieci do Rawy przyjechały Pingwiny z Madagaskaru i jedyny w swoim rodzaju jednorożec. Tego dnia nie zabrakło wesołych animacji, konkursów oraz tańca na lodzie.

Na wszystkich czekały nagrody, a wewnątrz budynku kolorowe balony, malowanie twarzy oraz ciekawe warsztaty plastyczne. Radość malująca się na dziecięcych buziach stała się najlepszą recenzją tego wydarzenia. Liczymy, że za rok impreza odbędzie się ponownie. 

Więcej zdjęć z sobotniego popołudnia znajdziecie tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz