Zadbaj o zdrowie i bezpieczeństwo swojego dziecka. Weź udział w bezpłatnych warsztatach i naucz się ratować życie

erawaMagazyn
fot. Facebook - Bezpieczny Maluch
komentarzy

Kampania Bezpieczny Maluch to najszersza w Polsce akcja skierowana do kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci mająca na celu edukację z zakresu bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju dziecka. Akcja przywędrowała również do Rawy Mazowieckiej. Sprawdźcie jak zarejestrować swój udział.

Tematem przewodnim spotkań jest warsztat dotyczący udzielania pierwszej pomocy małemu dziecku oraz kobiecie w ciąży prowadzony przez wykwalifikowanego ratownika medycznego według autorskiego programu.

Poza tym warsztatem na rodziców czekać też będzie spotkanie z Ekspertem w tematyce „Bezpieczny transport niemowląt i małych dzieci”.

W trakcie kampanii przyszli rodzice dowiedzą się jak wybrać bezpieczny fotelik dla swojego dziecka, jak prawidłowo go zamontować w samochodzie oraz jak zapiąć dziecko w foteliku zapewniając mu maksimum bezpieczeństwa i komfortu.

Wstęp na warsztaty jest wolny, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc – warunkiem udziału w spotkaniu jest wcześniejsza rejestracja:
Uczestnicy warsztatów otrzymają podręcznik Bezpiecznego Malucha, który zawiera schematy postępowania w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń.

Przyszłych, ale i świeżo upieczonych rodziców zapraszamy na spotkanie 07.12.2019 w godzinach 10:00 – 13:00. Obserwując wydarzenie na Facebooku dowiecie się więcej! Gospodarzami wydarzenia jest Centrum Handlowe Barbara Glicner i Strefa Zdrowia Active. 

Link do rejestracji –> bezpiecznymaluch.com.pl

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz