[AKTUALIZACJA] Zaginął 42-letni mieszkaniec powiatu rawskiego. Policja prosi o pomoc

erawaBiała Rawska, Powiat
komentarzy

AKTUALIZACJA – Policjanci odnaleźli zaginionego Mariusza Krupę wraz z jego samochodem na jednym z leśnych duktów w powiecie rawskim. Mężczyzna został przekazany pod opiekę odpowiednich służb.  

Policjanci z Rawy Mazowieckiej poszukują zaginionego Mariusza Krupy. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policją.

Zaginiony mężczyzna zamieszkuje w Teodozjowie, gmina Biała Rawska. 42-latek ostatni raz kontaktował się z żoną dzisiaj (4.04) około godziny 12:00.

Rysopis: wzrost około 190 cm, krępej budowy ciała, włosy krótkie ciemny blond. Ubrany był najprawdopodobniej w jasnoniebieską bluzę z kapturem ze znaczkiem 4f, niebieskie jeansy oraz buty sportowe. Może poruszać się samochodem marki Peugeot 307 SW koloru złotobrązowego o wyróżniku tablic rejestracyjnych ERW 96 US.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Rawie Mazowieckiej dzwoniąc na numer telefonu 47 843 31 00 lub 47 843 31 03 lub bądź najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112.
Źródło: KPP Rawa Mazowiecka.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz