[AKTUALIZACJA] Zaginął Anatol Janowski i Kamil Koza. Policja prosi o pomoc

erawaMiasto
komentarzy

[AKTUALIZACJA] Komenda Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej odwołuje poszukiwania Anatola Janowskiego. Odnaleziono zwłoki mężczyzny. Póki co mundurowi nie podają więcej informacji. 

Kamil Koza odnaleziony. Policja dziękuje wszystkim za pomoc w poszukiwaniach. 

Policja w Rawie Mazowieckiej prowadzi poszukiwania dwóch mężczyzn z powiatu rawskiego, którzy od wczoraj (26.03) nie kontaktowali się z bliskimi. Może widzieliście któregoś z nich? Poszukiwania osób nie są ze sobą powiązane.

Poszukiwany Anatol Janowski – lat 34, 175 cm wzrostu, szczupła budowa ciała. Mężczyzna ubrany był w ciemną kurtkę, spodnie moro zielone, buty sportowe szaroczarne. Wczoraj wyszedł z domu w miejscowości Rzeczków. Do chwili obecnej brak kontaktu z bliskimi. 

Drugi poszukiwany to Kamil Koza – 32-letni mieszkaniec Rawy Mazowieckiej, 176 cm wzrostu, włosy krótkie brązowe, zarost – broda. Ubrany był w czarną kurtkę i czarne spodnie. Mężczyzna wyjechał renault Clio o numerach rejestracyjnych ERW2EC3 z Rawy w kierunku Białej Rawskiej. Z nim także nie ma kontaktu. 

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej pod numerem 47 843 31 03 lub dzwoniąc pod nr alarmowym 112.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz