[Aktualizacja] Zaginął Kamil Olesik. Policja prosi o pomoc w odnalezieniu mężczyzny

erawaBiała Rawska, Powiat
komentarzy

Mężczyzna ostatni raz widziany był wczoraj (12.07) w miejscowości Zakrzew, gm. Biała Rawska. 30-latek do chwili obecnej nie powrócił do domu oraz nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Może poruszać się samochodem marki seat Cordoba o numerach rejestracyjnych ERW 43AV.

AKTUALIZACJA

Działania poszukiwacze zakończone. 

– Bardzo dziękujemy za pomoc i udostępnianie komunikatu – mówi sierż. sztab. Małgorzata Lewandowska z KPP w Rawie Mazowieckiej. 

Policja póki co nie podaje więcej szczegółów w sprawie. 

Rysopis zaginionego: 30 lat, wzrost około 170 cm, delikatne blizny na czole, zasinienia na kostkach prawej dłoni, tatuaże: na prawym przedramieniu wizerunek czaszki, na łopatce wizerunek diabła oraz na szyi z chińskimi znakami. Mężczyzna w chwili zaginięcia ubrany był w: krótkie spodenki koloru szarego do kolan, bluzę z kapturem koloru szarego oraz białe sportowe buty. 30-latek odjechał samochodem marki seat Cordoba o numerach rejestracyjnych ERW 43AV.

Osoby które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego lub mają informację o losie mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej, ul. Kościuszki 23, pod nr tel. 47 843 31 03, albo powiadomienie najbliższej jednostki Policji, bądź telefon pod nr 112.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz