[Aktualizacja] Zaginiona Iwona Piątek bezpiecznie wróciła do domu. 48-latkę odnaleźli policjanci

erawaCielądz, Powiat
komentarzy

AKTUALIZACJA: Zakończono poszukiwania mieszkanki Sanogoszczy (gm. Cielądz). Jak informuje policja – kobieta cała i zdrowa wróciła do domu. 48-latkę odnaleźli mundurowi. 

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej poszukują zaginionej 48-latki. Iwona Piątek ostatnio widziana była wczoraj (27.01) około godz. 13:00 w Sanogoszczy. Do chwili obecnej nie powróciła, ani nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Iwona Piątek ur. w 1972 r., zamieszkała Sanogoszcz (gmina Cielądz). 

Rysopis zaginionej: wzrost około 165 cm, sylwetka krępa, włosy jasne, proste do ramion. W chwili zaginięcia ubrana była w krótki czarny kożuch. Miała przy sobie jasną torebkę na ramię.

Dziś do poszukiwań zaangażowany został śmigłowiec z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, wyposażony w kamerę termowizyjną, niestety, kobiety nie udało się odnaleźć. 

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu lub mają informację o losie zaginionej, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Rawie Mazowieckiej przy ul. Kościuszki 23 pod całodobowym numerem telefonu 46 814 81 03 lub numerem alarmowym 112.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz