Zagłosuj na Rawę Mazowiecką. Miasto przystąpiło do ogólnopolskiego konkursu

erawaMagazyn
komentarzy

Miasto Rawa Mazowiecka wystartowało w 27. edycji Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”. Głosować można na rawską rewitalizację. 

Popularny konkurs od ponad 25. lat wyłania przedsięwzięcia budowlane: modernizacje oraz nowe obiekty ukończone do I kwartału 2023 r., które wyróżniają się szczególnymi walorami jakościowymi, funkcjonalnymi, urbanistycznymi i estetycznymi. Konkurs promuje funkcjonalność modernizowanych i przebudowywanych budynków i budowli, nowoczesność technologii i rozwiązań projektowych, stosowanie nowych technik, nowoczesnych efektywnych i bezpiecznych urządzeń, wysoką jakość wykonawstwa robót budowlanych  i konserwatorskich, efekty ekologiczne, a w przypadku obiektów zabytkowych dbałość o architekturę i ochronę dziedzictwa kulturowego.

W tym roku również Rawa Mazowiecka zgłosiła swój udział w konkursie poprzez wytypowanie przedsięwzięcia inwestycyjnego tj. – Rewitalizację zabytkowego centrum Rawy Mazowieckiej, zagospodarowanie przestrzeni publicznej Rynku Starego Miasta oraz obszaru staromiejskiego.

Jednak póki co Rawa znajduje się daleko poza podium. Aby sytuacja uległa zmianie wystarczy, że włączycie się do zabawy i oddacie na nasze miasto swój głos. A głosowanie jest bardzo proste. Podpowiadamy jak to zrobić. 
 
1. Wejdź na stronę internetową: ZAGŁOSUJ TUTAJ.
2. Kliknij „zagłosuj”, podaj swoje imię i nazwisko, adres mailowy, zaznacz „Nie jestem robotem”, a po udanej weryfikacji zatwierdź głos.
3. Na podany adres mailowy wysłany zostanie link do aktywacji głosu, należy go zaakceptować.
4. Gotowe! Twój głos został oddany.

Liczba oddanych głosów będzie aktualizowana o pełnych godzinach. Głosy można oddawać raz na 24 h z jednego adresu IP w każdym województwie. Głosowanie potrwa do 12 maja do godz. 12:00 i jest całkowicie bezpłatne.
* Materiał powstał przy współpracy z Urzędem Miasta w Rawie Mazowieckiej. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz