Zagłosujmy jeszcze raz! Zapraszamy do oddawania głosów na swoich wyborczych faworytów. Nasz przedwyborczy sondaż dostępny jest na wybory2014.erawa.pl

erawaBez kategorii
komentarzy

Jak się okazuje, wirtualne głosowanie w naszym przedwyborczym sondażu wzbudziło większe emocje niż początkowo zakładaliśmy. Rawianie zaprawieni w zdobywaniu internetowych głosów w tym przypadku również nie zawiedli. Sympatycy niektórych kandydatów sprawnie ominęli ograniczenia w liczbie głosów oddawanych na dobę, co znacząco zaburzyło prezentowane wyniki. W związku z tym postanowiliśmy unieważnić dotychczasowe głosowanie i udostępnić sondaż w usprawnionej wersji. 

Nawet osiem tysięcy głosów oddanych w kilkadziesiąt minut pojawiło się podczas wczorajszego dnia w naszym sondażu. Sympatia do niektórych kandydatów dość mocno przełożyła się na internetowe głosowanie, niestety nie zawsze w uczciwej formie. Stąd po niecałych 24 godzinach postanowiliśmy unieważnić dotychczasowe wyniki i do tematu sondażu przedwyborczego podejść jeszcze raz. Zaktualizowany system głosowania, miejmy nadzieję, choć trochę utrudni omijanie zasady, polegającej na oddawaniu jednego głosu na dobę.
– Liczymy na rzetelne podejście do tematu, choć oczywiście nie ma takich ograniczeń, których sprawni miłośnicy komputerów nie byliby w stanie ominąć. Nie o to jednak w tym głosowaniu miało chodzić. Chcieliśmy sprawdzić jak wyglądają wyborcze preferencje naszych Internautów, co może być realną wskazówką dla wszystkich lokalnych samorządowców – podkreśla Monika Rybicka, redaktor naczelna serwisu eRawa.pl.

Ponownie zapraszamy więc na stronę wybory2014.erawa.pl. Tam można odszukać swój wyborczy okręg i oddać wirtualny głos na swojego faworyta ubiegającego się o fotel burmistrza oraz mandat radnego Rady Miasta Rawa Mazowiecka. Za wszystkie oddane do tej pory uczciwe głosy serdecznie dziękujemy!

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz