Zamiast przecinania wstęg, wycieczka ulicami Rawy. Osiedle Skierniewicka i Zamkowa Wola zostały oficjalnie oddane do użytku…

erawaMiasto
komentarzy

Tegoroczne, drogowe inwestycje w Rawie Mazowieckiej dobiegły końca. W ostatnim czasie do użytku oddano zmodernizowane drogi na dwóch rawskich osiedlach. Inwestycyjnych potrzeb w tym zakresie jest jednak dużo więcej.

Budowa ulicy Batorego, ronda na osiedlu Zamkowa Wola, remont ulicy Mszczonowskiej, a także budowa dróg na osiedlu Skierniewicka – to ukończone w tym roku zadania, które według założeń ratusza mają pozytywnie wpływać na komfort mieszkańców Rawy. Pod koniec minionego tygodnia urzędnicy oficjalnie zakończyli drogowe zadania. Tym razem obeszło się bez przecinania wstęg, samorządowcy wraz z urzędnikami i zaproszonymi gośćmi odbyli swoistą „wycieczkę” ulicami miasta.
– Zakończyliśmy prace na dwóch osiedlach. Skierniewicka to koszt całkowity blisko 600 tysięcy złotych, Zamkowa Wola dużo więcej, bo aż 5,3 mln złotych. To jednak nie koniec, dążymy do tego, aby wszystkie osiedla w Rawie miały twardą nawierzchnię – mówił burmistrz Eugeniusz Góraj oprowadzając po nowych ulicach.

Do przeprowadzenia jest jeszcze kilka modernizacji, między innymi w okolicach ulicy Browarnej oraz na osiedlu Tatar, gdzie cały czas na zmianę czekają chociażby ulice Tuwima, Fredry, Dąbrowskiego, Żmichowskiej, czy Konopnickiej.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz