Zatrzymali go z metaamfetaminą. 20-letniemu rawianinowi grozi do 3 lat pozbawienia wolności…

erawaMiasto
komentarzy

Policjanci z Rawy Mazowieckiej zatrzymali młodego mieszkańca miasta, przy którym znaleźli 19-torebek z białą, krystaliczną substancją. Wstępne testy wykazały, że jest to metaamfetamina. Rawianin nie przyznał się do posiadania środków odurzających. 

W miniony piątek (9.09) około 19:30 mundurowi patrolowali miasto w nieoznakowanym radiowozie. Wtedy też zauważyli młodego mężczyznę, który kierował samochodem marki rover. Ponieważ podejrzewali, iż nie ma on prawa jazdy, przystąpili do kontroli kierowcy.
– Podczas interwencji znaleźli przy nim 19 torebek z białymi kryształkami. Wstępne testy wykazały, że jest to metaamfetamina. W 20-tej ujawnionej przy rawianinie torebeczce były śladowe ilości amfetaminy – mówi nadkom. Karolina Sokołowska z KPP w Rawie Mazowieckiej.

Podczas przesłuchania, bezpośrednio po zatrzymaniu, 20-latek nie przyznał się do posiadania narkotyków. Policjanci prowadzą czynności w tej sprawie oraz ustalają, czy mężczyzna posiada uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz