Ponad 130 wolontariuszy zagra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rawie Mazowieckiej. Sprawdźcie jak będzie wyglądał tegoroczny finał…

erawaKultura
fot.fb.com/wosp
komentarzy

134 wolontariuszy kwestujących w mieście i finał, który będzie odbywał się tradycyjnie w Miejskim Domu Kultury. Tak minie najbliższa niedziela (12.01) w Rawie Mazowieckiej. W ten dzień w Rawie, tak jak i w całym kraju, po raz 22. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

fot. Tak w tym roku wyglądają obowiązujące legitymacje wolontariuszy.

fot. Tak w tym roku wyglądają obowiązujące legitymacje wolontariuszy.

Podobnie jak w latach poprzednich, koordynacją orkiestry w Rawie zajmuje się Miejski Dom Kultury, gdzie zorganizowany zostanie tegoroczny sztab. Wolontariusze po otrzymaniu identyfikatorów i puszek ruszą na ulice miasta już o godzinie 8:00 rano. W tym roku udział w kweście weźmie ponad 130 osób.

>Zobacz jak wyglądał w Rawie Mazowieckiej ubiegłoroczny 21. finał WOŚP

Finał orkiestry to także dodatkowe atrakcje, które zostaną zorganizowane w MDK’u. Od godziny 15:00 w budynku przy Krakowskiej rozpocznie się kiermasz prac artystycznych i występy dzieci i młodzieży z rawskich przedszkoli, szkół oraz zespołów działających przy domu kultury. Muzyczną atrakcją tego wieczoru mają być koncerty zespołów New Dimension oraz Zerwana Dachówka, po których puszczone zostanie, tradycyjne Światełko Do Nieba. Finał całodniowego grania zaplanowany jest na godzinę 20:00.

Szczegółowy program wydarzenia:
8:00 – Kwesta na terenie miasta
15:00 – 20:00 – Imprezy w Miejskim Domu Kultury
– kiermasz prac artystycznych
– występy artystyczne dzieci i młodzieży z rawskich przedszkoli, szkół oraz zespołów działających przy Miejskim Domu Kultury
ok. 18:45 – koncert zespołów muzycznych NEW DIMENSION i ZERWANA DACHÓWKA
20:00 – ŚWIATEŁKO DO NIEBA

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz