Zbliżają się wybory do europarlamentu. Do Rawy Mazowieckiej zawitali kandydaci PiS wraz z byłą premier Beatą Szydło

erawaMiasto
komentarzy

Trwa kampania wyborcza do europarlamentu. „Polska musi być w Unii Europejskiej” – mówili kandydaci Prawa i Sprawiedliwości w Rawie Mazowieckiej. 

Konferencję prasową zorganizowano na terenie rawskiego Szpitala św. Ducha w miniony wtorek (14.05). Kandydatom z ramienia PiS z województwa łódzkiego towarzyszyła była premier i obecna europosłanka Beata Szydło. 
— Ważne decyzje będziemy podejmowali 9 czerwca. Z jednej strony będziemy podejmowali decyzje o przyszłości Unii Europejskiej, jej szansach, jej rozwoju, tym samym o rozwoju Polski, pozycji Polski w Unii Europejskiej. Z drugiej strony będzie też podejmowana dedycja przez nas wszystkich dotycząca takiego naszego codziennego życia. Być może nie zdajecie sobie Państwo sprawy jak bardzo te decyzje podejmowane w Brukseli wpływają na Wasze życie, ale muszę powiedzieć, że będzie to coraz bardziej widoczne i przede wszystkim odczuwalne w Waszych kieszeniach. Nie można dopuścić do tego, żeby urzędnicy brukselscy podejmowali decyzje kompletnie oderwane od rzeczywistości, możliwości ludzi i dobra społecznego – mówiła premier Beata Szydło. 

Wraz z Beatą Szydło w naszym mieście zaprezentowali się: Joanna Lichocka, Anna Milczanowska, Robert Telus, Waldemar Buda, Paweł Sałek, Agnieszka Wojciechowska i Ewa Wendrowska.
Wszyscy podkreślili wagę wyborów, które już 9 czerwca. Prosili też o pójście do urn wyborczych i wzięcie udziału w głosowaniu. Całe spotkanie poprowadził senator Rafał Ambrozik. 

Więcej zdjęć z wtorkowej konferencji znajdziecie w naszej galerii. 

 

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz