Zderzenie dwóch ciężarówek i osobówki. Do kolizji doszło na prostej drodze

erawaPowiat
fot. KPP Rawa Mazowiecka
komentarzy

W wyniku zdarzenia dwóch ciężarówek i audi rawscy policjanci przez około 2 godziny wahadłowo kierowali ruchem na krajowej 72 w Soszycach. Chwila nieuwagi jednego z kierowców doprowadziła do kolizji 3 aut. Na szczęście nikomu nic się nie stało, uszkodzeniu uległy tylko samochody.

Do zderzenia 3 aut doszło w minioną środę (7.08) o godzinie 15.25 na drodze krajowej 72 w miejscowości Soszyce. Stało się to na prostym odcinku drogi, przy bardzo dobrych warunkach pogodowych.

Kierowca audi jechał w kierunku Rawy Mazowieckiej, za nim podążały dwie ciężarówki na białoruskich tablicach rejestracyjnych: niebieski i biały daf z naczepami. W pewnym momencie kierujący samochodem osobowym włączył kierunkowskaz by skręcić w prawo, wówczas kierujący dafem jadący bezpośrednio za nim zahamował. Trzeci z kierowców nie zachował bezpiecznej odległości, uderzył w poprzedzającą ciężarówkę, a ta kolejno w audi.

W wyniku zderzenia na szczęście nikt nie doznał obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów, a sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz