Zderzenie dwóch osobówek na drodze w powiecie rawskim. Sprawa prawdopodobnie trafi do sądu

erawaPowiat
komentarzy

Jak informuje policja – nieprawidłowy skręt w lewo doprowadził do kolizji. Kierująca uznana za sprawcę zderzenia odmówiła przyjęcia mandatu. 

Do zdarzenia doszło wczoraj (5.11) tuż przed godziną 15:00 na drodze z Rawy Mazowieckiej w kierunku Białej Rawskiej. Z oficjalnej informacji policji, kolizja miała miejsce na wysokości Teodozjowa. 
– Kierująca samochodem new beetle podczas nieprawidłowego skrętu w lewo doprowadziła do zderzenia z seatem leonem, który w wyniku uderzenia wypadł z drogi i wpadł do przydrożnego rowu. Żaden z uczestników nie doznał obrażeń. 33-letnia mieszkanka powiatu rawskiego, która jechała volkswagenem została uznana za sprawcę zdarzenia – informuje asp. Arkadiusz Chmielewski z Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej. 

Mundurowi sporządzili notatkę do wniosku o ukaranie, ponieważ kierująca nie przyznała się do winy i odmówiła przyjęcia mandatu. 
– Jeśli pani nie zmieni zdania, do czego ma prawo na etapie postępowania wyjaśniającego, i przyjmie karę grzywny – sprawa nie zostanie skierowana do sądu – tłumaczy asp. Chmielewski. 

Zarówno kierująca new beetlem, jak i 20-letni mieszkaniec powiatu rawskiego jadący seatem leonem, byli trzeźwi. 
Więcej zdjęć w galerii. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz