Tylko u nas przepis na osiągnięcie sukcesu. Zdradził go Wojciech Grochowalski – Rawianin Sukcesu 2012…

erawaKultura
komentarzy

Kolejnym Rawianinem Sukcesu został Wojciech Grochowalski, człowiek renesansu, który może pochwalić się wieloma osiągnięciami. W trakcie piątkowego spotkania w Miejskim Domu Kultury zdradził co należy robić, żeby ten sukces osiągnąć. 

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Rawskiej przyznało kolejny tytuł Rawianina Sukcesu. Tym razem otrzymał go Wojciech Grochowalski, animator kultury, publicysta i wydawca, prezes zarządu Międzynarodowej Fundacji im. A. Rubinsteina. Na piątkowym spotkaniu opowiadał o swoich powiązaniach z ziemią rawską, ale również o publikacjach i innych aktywnościach związanych z Rawą Mazowiecką. W trakcie prelekcji zaprezentował film o Józefie Piłsudskim i wytłumaczył w jaki sposób „Dziadziuś” był związany z miastem. Mówiąc o swoim dorobku zawodowym, Wojciech Grochowalski zaplanował również projekcję filmu o Arturze Rubinsteinie.

Od filmów ważniejsze były jednak słowa, które Wojciech Grochowalski skierował do zebranej na sali młodzieży. Prosił ją, żeby dużo czytała, ponieważ książki rozwijają światopogląd i świadomość tego, co nas otacza. Zdradził również, co sprawia, że można w życiu osiągnąć sukces.

Należy bezustannie działać i nie poddawać się, choć czasem może coś nam się nie udać – podzielił się swoimi przemyśleniami najświeższy Rawianin Sukcesu.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz