Zdrowie jest najważniejsze. W Białej Rawskiej już po raz czwarty odbył się piknik profilaktyczno-integracyjny…

erawaKultura
komentarzy

Biała Rawska wie, że to właśnie przez dobrą zabawę skutecznie można integrować mieszkańców miasta i gminy oraz zachęcać ich do zdrowego, aktywnego życia. W miniony weekend przy kąpielisku odbył się czwarty piknik „Żyj zdrowo na sportowo”. 

Bialszczan nie trzeba już przekonywać, że wspólna zabawa na świeżym powietrzu jest doskonałym sposobem na spędzanie wolnego popołudnia. Czwartą edycję pikniku profilaktyczno-integracyjnego na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białej Rawskiej z pewnością można zaliczyć do imprez, które cieszą się powodzeniem. Frekwencja w tym przypadku miała jednak dużo większe znaczenie niż podczas pozostałych lokalnych imprez. Wspólne piknikowanie było bowiem okazją do promowania zdrowego stylu życia.

Wśród atrakcji niedzielnego (26.07) popołudnia przewidziano chociażby wiele ciekawych konkursów z cennymi nagrodami. W programie autorskiego wydarzenia odbyły się między innymi, zawody strzeleckie, plener malarski, warsztaty tańca animacyjnego, wyścigi na wodzie, turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Białej Rawskiej, czy występ zespołu Jack Jack. Podczas pikniku nie mogło zabraknąć również strażaków, którzy dla najmłodszych urządzili mały tor przeszkód. Maluchy mogły też poznać psa, który towarzyszył policjantom. Wiedza o zdrowiu, jaką podczas imprezy wykazują się mieszkańcy miasta i gminy, pokazuje, że zabawa z głębszym przesłaniem jest doskonałym sposobem na edukację.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz