Zima na drogach, auta poza nimi. W Pukininie o poranku z drogi wyleciał transportowy Ford. Trzy osoby trafiły do szpitala…

erawaPowiat
komentarzy

Zima powróciła, a wraz z nią niebezpieczne sytuacje na drogach powiatu rawskiego. O poranku w miejscowości Pukinin doszło do drogowego zdarzenia, w którym dachował dostawczy Ford Transit. Trzy osoby jadące autem zostały hospitalizowane w rawskim szpitalu.

Do zdarzenia doszło około godziny 9:00 na drodze wojewódzkiej 707 łączącej między innymi Nowe Miasto z Rawą Mazowiecką. To właśnie w miejscowości Pukinin, kierująca Fordem Transitem 29-letnia mieszkanka Nowego Miasta straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze, po czym wylądowała na dachu w przydrożnym rowie. Jak informuje Małgorzata Lewandowska z rawskiej Policji – w zdarzeniu ucierpiały trzy kobiety, kierująca pojazdem oraz jej dwie pasażerki. Wszystkie osoby zostały przetransportowane do rawskiego szpitala.

Na miejscu pracowali również strażacy, dla nich był to powrót do zimowej rzeczywistości. Przez ostatnie dwa dni interweniowaliśmy już przy gaszeniu suchych traw, a tu znów typowo zimowe, drogowe zdarzenie – podsumowuje Marcin Szymański rzecznik PSP w Rawie.

Zima powróciła, kierowcy uważajcie na drogach…

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz