Zimowa odsłona rodzinnego turnieju w piłce nożnej jak zawsze z całą gamą emocji. W Hali Milenium zawrzało

erawaSport
komentarzy

Halowy Rodzinny Turniej w Piłce Nożnej o Puchar Ojca Przeora Klasztoru OO. Pasjonistów w Rawie Mazowieckiej za nami. W Hali Milenium zagrało blisko trzydzieści dwuosobowych drużyn.

Miniona niedziela (14.01) w Rawie Mazowieckiej to nie tylko finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tego dnia w Hali Milenium odbyło się wydarzenie iście sportowo-rodzinne, bo tak o halowym turnieju należy powiedzieć, które przyciągnęło nie tylko piłkarzy, ale także grupę wiernych kibiców. I choć doping był naprawdę gorący, nie każdy mógł zostać zwycięzcom. Dlatego też na boisku pojawiły się gorzkie łzy przegranej, ale gdzie, jeśli nie przy najbliższych, młodzi sportowcy mają się uczyć radzenia sobie z porażkami. 

W turnieju zagrało blisko trzydzieści dwuosobowych drużyn, składających się z pary, między którą różnica wieku wynosi przynajmniej jedno pokolenie. Tuż po rozgrywkach amatorskich we wszystkich kategoriach wiekowych, na boisku pojawili się piłkarze z zespołów młodzików rocznika 2006.

Poniżej prezentujemy wyniki trzeciego Halowego Rodzinnego Turnieju w Piłce Nożnej o Puchar Ojca Przeora Klasztoru OO. Pasjonistów w Rawie Mazowieckiej.

WYNIKI:
Do 10 lat:
I Teo i Nicolas Oblette
II Michał i Konrad Góreccy
III Igor i Bartosz Chinowscy

Do 15 lat:
I Wojciech i Patryk Patuszczyk
II Piotr i Grzegorz Czajka
III Bartosz i Leszek Krupa

Powyżej 15 lat:
I Krzysztof i Mirosław Klimek
II Paweł i Jacek Bursztynowicz
III Damian i Piotr Dębscy 

TURNIEJ POKAZOWY:
I RKS Mazovia – trener Dariusz Mozga
II MUKS Pelikan Łowicz – trener Przemysław Plichta
III RTS Widzew – trener Przemek Szulc

Więcej zdjęć z turnieju możecie zobaczyć tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz