Zimowe przygotowania RKS Mazowii do wiosennej serii rozgrywek. Zawodnicy drużyny seniorów ruszają z treningami przed sezonem rundy rewanżowej.

erawaSport
foto: rksmazovia.pl
komentarzy

Choć zima za pasem, piłkarze rawskiej Mazovii już myślą o wiosennej serii rozgrywek. W najbliższy poniedziałek, 7 stycznia ruszają przygotowania do nowego sezonu rundy rewanżowej. Zawodnicy drużyny seniorów do pierwszych meczów będą przygotowywali się na rawskiej Hali Millenium.

Celem rawskiej drużyny jest zajęcie jak najwyższego miejsca w tabeli, co pozwoli na bezpieczne utrzymanie się w IV lidze grupy łódzkiej. Runda jesienna wypadła zadowalająco, RKS Mazovia obecnie zajmuje 12 miejsce w tabeli. W 17 rozegrany meczach, drużyna uzbierała 20 punktów, zwyciężając w sześciu spotkaniach, przegrywając w dziewięciu oraz remisując w dwóch.

Sezon zimowych przygotowań, jak informuje klub na swojej oficjalnej stronie, ma posłużyć trenerowi między innymi do sprawdzenia kilku zawodników, którzy mogliby zasilić drużynę w nowym sezonie rozgrywek. Wśród nich są między innymi wychowankowie RKS’u, którzy w przeszłości grali w wyższych klasach rozgrywkowych.

Pierwszy oficjalny sparing rozegrany zostanie już 19 stycznia. Rywalem RKS Mazovii będzie drużyna Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Pozostałe towarzyskie spotkania zostaną rozegrane w następujących terminach:

26 stycznia – Żyrardowianka Żyrardów vs. RKS Mazovia (Żyrardów)
2 lutego – RKS Mazovia vs. Mszczonowianka Mszczonów (Skierniewice)
6 lutego – RKS Mazovia vs. Lechia Tomaszów Maz. (Skierniewice)
9 lutego – MKS Skierniewice vs. RKS Mazovia (Skierniewice)
13 lutego – RKS Mazovia vs. Start Brzeziny (Skierniewice)
16 lutego – juniorzy starsi Polonii Warszawa vs. RKS Mazovia (Warszawa)
23 lutego – Mazovia Grójec vs. RKS Mazovia (Mogielnica)
2 marca – RKS Mazovia vs. Warta Sieradz
9 marca – RKS Mazovia vs. MKS Kutno

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz